Wszystkich miłośników zwierząt, którym los naszych podopiecznych nie jest obojętny i chcieliby przyczynić się do zapewnienia im jak najlepszych warunków do życia, zapraszamy do udziału w programie adopcji wirtualnej. Jest to alternatywne rozwiązanie dla tych osób, które z różnych względów nie mogą przyjąć psa pod swój dach, ale chciałyby mieć swój wkład w dzieło pomocy pokrzywdzonym przez los zwierzętom.

Adopcje wirtualne, to inaczej adopcje internetowe, na odległość. Uczestnicząc w takim programie, możesz przygarnąć psa wirtualnie, deklarując dowolną comiesięczną wpłatę na rzecz wybranego przez siebie psa, którego fotografia znajduje się w psiej galerii na naszej stronie. To Ty samodzielnie dokonujesz wyboru zwierzęcia, którym chcesz pomóc się zaopiekować. Twój miesięczny wkład finansowy w koszt utrzymania psa jest dobrowolny. Dla nas - a właściwie dla naszych podopiecznych - liczy się każdy grosz.

Jeśli zdecydujesz się na wirtualną adopcję któregoś z naszych zwierząt, informacja o tym, wraz z Twoim imieniem (jeśli wyrażasz na to zgodę) zostanie umieszczona na naszej stronie pod jego zdjęciem w momencie otrzymania przez nas potwierdzenia z banku o dokonanej wpłacie.

Musisz jednak wiedzieć, że najważniejszym zadaniem dla nas, jest znalezienie domu dla możliwie największej ilości zwierzaków. Dlatego zastrzegamy sobie prawo oddania w każdym momencie "Twojego podopiecznego" nowemu opiekunowi, który zdecyduje się na jego rzeczywistą adopcję. W przypadku znalezienia dla danego pieska nowego domu powiadomimy Cię o tym fakcie (zdjęcie zostanie usunięte z galerii), a Ty będziesz miał(a) możliwość objąć tą formą opieki kolejne zwierzę. Pamiętaj też, by zgłosić nam, jeśli nie będziesz w stanie dłużej płacić na utrzymanie swojego podopiecznego. Być może ktoś inny go wybierze i obejmie pupila wirtualną opieką.